Tabela Nedir?

Yeni kurulan ya da var olan küçük ve büyük işletmelerin tanıtım amacıyla yaptırdıkları ürünlerdir. Tabelaları; Çatı tabelası, Mağaza tabelası, Işıklı tabela, Led ışıklı tabela, Fener tabela, Kutu harfli tabela, Totem tipi tabela gibi çeşitlere ayırabiliriz. Tabelalarda en önemli özelliğin tanıtıma ve reklama uygun tasarlanması ve uygulanmasıdır.

Reklam Nedir?

Günümüzde satış odaklı firmalar, ürünlerini pazarlamak ve insanları gönüllü olarak kendilerine çekmek için reklam kuşaklarını kullanırlar. Tarihin eski çağlarından beridir süren reklam kuşakları her dönem insanlığın ilgisini çekmiştir. Firmalar reklamlarını çeşitli yollarla alıcıya ulaştırmayı hedeflerler. Firmaların bu taleplerine ise Reklam Ajansları cevap verirler. Örnek Reklam Ajansı- Trabzon Tabelacısı örneğinde olduğu gibi Reklam ajansları; yazılı, görüntülü, dış mekân, iç mekân tanıtım projeleri hazırlarlar.

Örnek Tabela Kimdir?

Trabzon’da reklam tabelacılığı gün geçtikçe gelişmektedir. Çağımıza uygun reklam araçları Reklam ajansları tarafından üretilmekte ve piyasaya sürülmektedir. Örnek Reklam Ajansı- Trabzon Tabelacısı ilimiz Ortahisar İlçesinde faaliyet gösteren, deneyimli personeliyle yüzlerce projeye imza atan bir kuruluştur. Bünyesinde bulundurduğu Tasarımcı ve Arge elamanları reklam ve reklam tabelacılığını kaliteli, güvenilir ve ekonomik hale getirmek için çalışmaktadır.

Ajans Nedir?

Bir geleneksel reklam ajansı, müşterisinin reklamlarının tüm yönlerini yaratır, planlar ve yönetir. Reklam ajansları etkileşimli reklamcılık gibi belirli alanlarda uzmanlaşabilir. Web siteleri, çevrimiçi ve sosyal kampanyalar gibi online mecralarda reklam üreten bir dijital reklam ajansı olabilirler. Broşürler, kataloglar, doğrudan posta, basılı reklamlar, radyo ve TV reklamları, satışlar gibi reklam malzemeleri oluşturan tam hizmet veren bir ajans olabilirler.